טיפים טכנולוגיים שיאפשרו לך לקחת את העסק שלך לכל מקום שאתה הולך

הרחב את טווח ההגעה שלך

כל עסק, בין שהוא חדש לגמרי ובין אם כבר הוקם, יכול להרחיב את טווח ההגעה שלהם באמצעות דיגיטלי. זה אומר שהמיקום שלך עכשיו כבר לא חשוב. אתה יכול למכור ולקיים אינטראקציה עם לקוחות מכל מקום בעולם. דרך אחת טובה לעשות זאת היא להבטיח שתהיה לך נוכחות טובה במדיה החברתית. הגדר את חשבונותיך כעת, וודא שאתה יכול לעמוד בהם. אלה הן הדרך הטובה ביותר לנהל קשרים עם הלקוחות שלך וליידע אותם מה קורה עם החברה שלך. כמו כן, עליכם להבטיח שהאתר שלכם מוכן ללקוחות מכל מקום בעולם. זה יכול לכלול הצעת מחירים בכמה מטבעות שונים או מתן אפשרות ללקוחות לחשב את המשלוח למקום מגוריהם. הקלו עליהם לקנות מכם.

 

קח ריצת ניסיון

אם אתה עדיין משחק עם הרעיון לצאת לווירטואלי עם העסק שלך, תן אותו קודם לניסיון. נסה לצאת לטיול ולקחת איתך את העבודה שלך, או תחילה לעבוד מהבית. שימו לב לאתגרים העומדים בפניכם. האם אתה מתקשה למצוא את המוטיבציה לעבוד במסגרת שאינה משרדית? האם יש יותר מדי הסחות דעת? האם אתה יכול להשיג WiFi איפה שאתה רוצה לעבוד? אם מדובר בבעיה, תצטרך לטפל בהם לפני שתקח את הקפיצה לתמיד.

 

קבעו את שעות העבודה שלכם

בעוד שעבודה בתנועה מציעה כמה יתרונות פנטסטיים, זה יכול להיות קל לעולם לא לכבות. בזכות ההבדלים באזורי זמן אתה יכול להרגיש כאילו אתה תמיד צריך לעבוד. בדרך זו בדרך כלל יכולה להוביל לשחיקה, משהו שלא תרצו להתמודד איתו. כדי להפסיק שזה יקרה לך, קבע את שעות העבודה שלך והקפיד עליהם. כשתסיים, כבה את המחשב הנייד והטלפון וקח את הזמן הזה לעצמך.

 

וודא שאתה יכול לשתף מסמכים

מכיוון שלא תהיה במשרד, לא יהיה קל לשתף קבצים עם אנשים הזקוקים להם. דוא"ל עובד עד לנקודה מסוימת, אך יתכן שהוא לא מאובטח כמו שאתה חושב שהוא. לכן אתה צריך להגדיר את עצמך עם שירות שיתוף קבצים לפני שאתה הולך. קבל שירות טוב על הסיפון ותוכל לשתף קבצים בצורה מאובטחת. גם אם אתה נמצא בצד השני של העולם, אתה יכול לעבוד כצוות עם שאר החברה שלך.

 

נצל את ועידת הווידיאו

אחד הכלים הטובים ביותר שעומדים לרשות עובדים מרוחקים הוא ועידת וידיאו. אתה יכול להיות איפה שאתה רוצה, ובכל זאת להשתתף בפגישות בבית. כשאתה צריך להיות מעל הכל, זה שירות חיוני. כל מה שאתה צריך זה המחשב הנייד שלך, או אפילו רק הטלפון שלך.

 

ועידת וידאו היא גם דרך נהדרת לעקוף הפרשי זמן. גם אם כבר מאוחר היכן אתה נמצא, אתה יכול להיות מעורב בפעילות החברה שלך. אין סיבה לצאת מהקופסה אם אתה משתמש בטכנולוגיה זו כמו שצריך.

 

שקול אם לעבוד מרחוק יכול לחסוך לך כסף

זה חשוב אם אתה דואג למשפחה, או אם תרצה לחסוך קצת כסף. יש הרבה כסף בנסיעה לעבודה כל יום. עלויות נסיעה, חשבונות מזון ועלויות שונות אחרות יכולות להסתכם לאורך זמן. אם יש לך ילדים, יש גם עלויות הטיפול בילדים שיש לקחת בחשבון. עלינו את העלויות אם במקום זאת הייתם עובדים מהבית. האם היית משלם פחות אם היית בבית? אם כן, יתכן שהגיע הזמן לעזוב את המשרד לתמיד.