איך לעולם לא לשלם מחיר מלא עבור הבגדים שלך שוב?

לפני כמה שבועות ישבתי עם קבוצת חברים ואיכשהו הגענו לנושא קניות בגדים. הופתעתי לשמוע כמה מחבריי אומרים ש-30 ש"ח זה יותר מדי להוציא על בגד לילדים שלהם.

 

באופן אישי, 30 ש"ח נשמע לי כמו גניבה. ככל שהשיחה נמשכה, הבנתי שהרבה מחבריי היו מבינים במיוחד בכל הקשור לקניית בגדים למשפחות שלהם. במילים פשוטות, הם לא שילמו מחיר מלא או קרוב לזה עבור ביגוד איכותי.

 

זה גרם לי לחשוב, מה אם אני יכול לעשות את זה גם? כמה כסף הייתי חוסך? כמה קל זה יהיה לעולם לא לשלם מחיר מלא עבור בגדים? לפי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה, המשפחה הממוצעת מוציאה כמעט 10,000 ש"ח על ביגוד מדי שנה.

 

אם אתה אוהב אתגר חסכני או מתלהב מעסקאות וחיסכון, אתה בהחלט רוצה להמשיך לקרוא כדי לגלות את הרעיונות והאסטרטגיות העיקריות שיעזרו לך לעולם לא לשלם מחיר מלא עבור בגדים שוב. אתר https://promocode1.com/ ריכז את המידע:

חנויות יד שניה ומכירות מוסך

אם אתה רוצה להימנע מתשלום מלא עבור בגדים בכל ימות השנה, אחת האפשרויות הטובות והקלות ביותר היא לבצע מכירות תכופות במוסך. מכירות מוסך עומדות לספק כמה מהקניות הזולות ביותר וזה כולל ביגוד. בדוק מודעות מקומיות או אתרי מודעות מסווגות למכירות הקרובות ומה יהיה בהן.

 

הקיץ הוא בדרך כלל הזמן הטוב ביותר למכירות מוסך. אז כשהעונה דועכת, התחל לחפש בחנויות יד שניה מקומיות מבצעים על בגדים בשימוש עדין. רצון טוב הוא אפשרות פופולרית, אבל עשויות להיות הרבה חנויות מקומיות למכירה חוזרת המספקות עסקאות טובות גם על בגדים. כשאתה הולך לחנות יד שניה, תמיד עדיף שיהיה לך מושג ברור מה אתה צריך.

 

ערכו רשימה של פריטי הלבוש שאתם מחפשים ועברו במהירות למיקום הבא אם אינכם מוצאים אותו. כמו כן, למד את דפוסי המכירה השונים שיכולים להיות לחנות האהובה עליך ואת הימים הטובים ביותר בשבוע לקניות.

סוף עונה

נראה שבחנויות מסוימות תמיד יש מבצע מיוחד. זה באמת יכול לעבוד לטובתך אם אתה מחפש לעולם לא לשלם מחיר מלא על בגדים שוב.

 

התחל לצמצם כמה מהחנויות האהובות עליך ולעקוב אחר מכירת הפריצה הגדולה שלהן של השנה. בחנויות מסוימות יש מכירות גדולות פעמיים בשנה או בסוף כל עונה כדי לנקות את המלאי. אולי אפילו תרצה ליצור כתובת דוא"ל חדשה רק כדי להשתמש בה להצעות לקמעונאים. כך תוכלו לבדוק את המייל פעם בשבוע בערך ולהתעדכן בכל העסקאות הטובות ביותר.

קופונים

כמובן, קופונים לחנות הם תמיד דרך מצוינת להימנע מתשלום מחיר מלא עבור בגדים. המפתח הוא למעשה לעקוב אחר הקופונים שלך ולהשתמש בהם. חפש קופונים מקוונים לאלי אקספרס שיכולים להחיל הנחה ישירות על העגלה שלך לפני שאתה מבצע הזמנה מקוונת.

 

השתמש במאגר הקופונים המקוון של Coupon Chief כדי לחפש את החנות שבה אתה מתכנן לקנות באינטרנט. לאחר מכן, עקוב אחר הקישור כדי לממש את הקופון והחיסכון שלך תוך כדי קניות.