למרות המגיפה, כרטיס ביקור דיגיטלי עוזר לכנסים דיגיטליים להתעורר ולחיים, ואנשים ברשת מקוונים באמצעות כרטיסי ביקור דיגיטליים ללא מגע

מכיוון שווירוס ה- Coronavirus (COVID-19) ממשיך להשפיע על העולם, הבריאות והבטיחות של משפחות וקהילות נמצאות בראש מעיינינו. ההשפעה המתמשכת של COVID-19 אינה ברורה; עם זאת, ההשפעות מרחיקות לכת ומשפיעות על מאות אלפי אנשים. המגיפה משפיעה באופן משמעותי על הכלכלה העולמית, הכנסים, העסקים ויכולת התפקוד שלהם.

 

המרכז לבקרת מחלות (CDC) המליץ ​​על התרחקות חברתית לאסור על התפשטות הנגיף. אמנם משערים כי ההתרחקות החברתית תהיה זמנית, אך למרבה הצער, מנהלים רבים הושפעו ממשבר זה ונאלצים לשקול מחדש ברצינות את הוצאות החברה. יתר על כן, ועידות נאלצו לבטל, והשפיעו באופן דרמטי על יכולתם של אנשים ברשת בהגדרות עמיתים לעמית.

 

עבור אנשים וארגונים המשתמשים בכרטיסי ביקור מנייר, אך מחפשים דרך חלופית לחלוק את פרטי הקשר שלהם (ללא קשר קרוב) עם אחרים, לסוויטיט יש את הפיתרון המושלם.

 

Switchit מציעה דרכים רבות לשתף כרטיס ביקור דיגיטלי באופן מקוון, באמצעות הודעת טקסט, דואר אלקטרוני, קוד QR או מדיה חברתית.

 

בואו נסתכל כיצד החלפה קלה של כרטיסים דיגיטליים "חסרי מגע" יכולה לסייע במעורבות מקוונת, למזער קשר יד ביד ולשמור על אנשי צוות מרוחקים מונעים במהלך זמן סוער זה.

 

הפוך את הוועידה הדיגיטלית שלך או את האירוע המקוון לחיים

בין מגיפת COVID-19, כנסים ומתכנני אירועים יכולים עדיין לספק למשתתפים הזדמנויות מעורבות וירטואליות עשירות על ידי החדרת קוד ה- QR של Switchit כדי להקל על חווית רשת מקוונת. הפלטפורמה שלנו מציעה דרך חלקה ויצירתית לכל המשתתפים לשתף את פרטי הקשר שלהם בכל סביבה מקוונת. משתתפי האירועים יכולים להשתמש במצלמת הטלפון לצלם תמונה של קוד ה- QR של עמיתם, ולאפשר להם להציג את הכרטיס הדיגיטלי בדפדפן האינטרנט של הטלפון שלהם. אפילו טוב יותר, משתתפי האירועים אינם זקוקים לאפליקציה המותקנת בכדי להציג את כרטיסי המשתתפים האחרים.

 

בתוך אנשי מכירות עובדים מרחוק

עבור אנשי מכירות פנים ואנשים העובדים מרחוק, השתמש בפורטל המשתמשים המקוונים של Switchit כדי לשתף בנוחות כרטיס ביקור דיגיטלי מכל מחשב שולחני, מחשב נייד או מכשיר המחובר לאינטרנט. פורטל המשתמשים נוח לשימוש ומספק את הגמישות לשתף את הכרטיס הדיגיטלי שלך באמצעות טקסט, דואר אלקטרוני ומדיה חברתית ללא צורך בטלפון נייד.

 

פונקציונליות נוספת כוללת את היכולת לערוך את הכרטיסים שלך, לייצא אנשי קשר לקובץ CSV, סורק כרטיסי ביקור OCR, שילוב CRM ועוד. הפורטל עובד גם מצוין עם מערכות Point of Sale (POS), ומספק למקורבי המכירות את היכולת לשתף את פרטי הקשר שלהם בנקודת השיחה.

 

לעוד פרטים ניתן להיכנס לאתר של דיגיטלי קארד https://digitalicard.co.il/.