מדריך לציוד מנעולן רכב

ברבים מפוסטים בבלוג ההדרכה שלנו בנושא מנעולנות, אנו מדברים על סוגים שונים של מנעולים ועל הדרכים השונות שקורסי ההדרכה שלנו יעזרו לכם להיות מנעולן בעל הכשרה מלאה. אבל בדרך כלל דבקנו לדבר על סוגי המנעולים הנפוצים ביותר שנמצאים בבתים בריטים – מה עם המנעולים שהם חלק חשוב באוטומציה היומיומית?

 

מנגנון הנעילה במכונית שלך, למשל, שונה בהרבה מהמנעול בדלת הכניסה שלך. וזה לא פחות חשוב. בכל יום ויום, נהגים מתקשרים למנעולנים אוטומטיים הזקוקים נואשות לגישה ותיקון של נעילת מכוניות. היום, אנו נבחן את הציוד הייחודי בו מנעולנים אוטומטיים צריכים להשתמש, מדוע ציוד זה דורש הכשרה מומחית וכיצד קורס הכשרה למנעולנים אוטומטיים במומחים שלנו יכול לעזור לך לנצח את התחרות.

 

מהו מנעולן רכב?

מנעולנים לרכב הם מנעולנים מאומנים ומאושרים לחלוטין העובדים עם המנעולים והמפתחות הקשורים במיוחד לרכבים. אף ששירות המנעולנים האוטומטי הנפוץ ביותר הוא לסייע בגישה לחירום לרכב בגלל מפתח או מנעול שבור, הם מאומנים גם בשירותים רבים אחרים.

 

מפתחות רכב מודרניים משתמשים בשבבי הצתה המתקשרים עם מחשבי רכב פנימיים. אם מפתחות אלה אבודים או פגומים, יש לתכנת שבב חדש כדי לתקשר עם המחשב. כחלק מהאימוני מנעולן רכב שלנו, תלמד כיצד "לחתוך" מפתח רכב חדש, לסייע בגישה למכוניות נעולות, לתכנת מחדש חלונות מרחוק ולפתוח דלתות רכב פגומות.

 

מנעולנים שלא עברו הכשרה נוספת בקורס פורץ מנעולים לרכבים בדרך כלל אינם מסוגלים לסייע במנעולי רכב. כפי שאתה בטח כבר מודע, הטכנולוגיה המשמשת במנעולי רכב ומפתחות שונה מנעולים סביב ביתך. אחד ההבדלים הגדולים ביותר הוא שמנעולנים אוטומטיים צריכים להיות בעלי הכשרה מלאה בשימוש בציוד רכב ספציפי.

 

איזו ציוד זקוק לרכב?

מנעולנים לרכב עדיין נדרשים לשאת חלק ניכר מציוד המנעולנות הרגיל, ממש כמו שהיו נוהגים עם מנעולים רגילים.

 

עם זאת, ההבדל הגדול ביותר עבור מנעולן רכב הוא הצורך להשתמש במחשב. מכיוון שייתכן שתצטרך לתכנת מחדש מפתחות ושבבי הצתה, תצטרך להשתמש במכשיר חכם המסוגל לתכנת ולהעביר נתונים מוצפנים.

 

חלק גדול מהעבודה הדיגיטלית מתבצעת בדרך כלל באמצעות תוכנה ספציפית. אז לאחר שרכשת מחשב מתאים, תלמד גם להשתמש בתוכנת התכנות.

 

אך כמנעולן רכב, תצטרך גם להחזיר מנעולי לייזר ולהחליף מנעולים שבורים.

 

במצבים אחרים תצטרך לעזור לנהגים עם גישה חירום לרכב. קבלת גישה למכוניות נעולות שונה במקצת מקבלת גישה לבתים וחלונות נעולים, ונדרשים כלים מיוחדים.

 

ראשית, תצטרך להשתמש בבחירות ייחודיות למנעולים ייחודיים. בחירות LISHI, בחירות מר לי, ובחירות חריץ פנימיות הן רק שלוש מבין הבחירות הרבות שתוכשרו בהן באופן מלא במסגרת קורס ההכשרה למנעולן אוטומטי. כלים ארוכי טווח, מנעולי קצה, מנעולי טיבי, אצבעות זהב וכלי כפתור הם חלקים חיוניים אחרים של ציוד מנעולן אוטומטי שתכיר אותו.

עוד פרטים ניתן לקבל באתר האינטרנט https://locksmith-course.co.il/