האם טיפול קמעוני יכול לעזור לשפר את מצב רוחך?

זה יכול להאיר את מצב הרוח שלך

מחקר אחר שפורסם בכתב העת לפסיכולוגיה צרכנית קבע כי הטיפול הקמעונאי העלה ערך טיפולי ומשפר את מצב הרוח כתוצאה מכך. כאשר הם חקרו וחקרו את ההתנהגות האנושית הטיפוסית, הם נודע שזה תלוי במצב הרגשי שאדם חווה לפני כן.

 

החוקרים, ריק ועמיתיו, הצהירו גם כי אם גורמים חיצוניים מניעים את החלטתך, עליך להתחיל לקבל החלטות בעצמך. איפה לקנות, מה לקנות וכן הלאה. זה יעזור לך להשיג שליטה מסוימת על חייך.

 

כשאתה יוצא לקניות, אתה עשוי לחשוב שאתה צריך לרכוש כמה אאוטפיטים מגניבים למראה שמתאימים לפרסונה שלך, או שאתה יכול להיות כמה ג'ינס אופנתי ומדליק. אבל אתה צריך להסתכל גם על ההוצאות וההוצאות.

 

קל להעביר מעברים

פרופסור מאוניברסיטת גולדן גייט בסן פרנסיסקו לפסיכולוגיה ושיווק, קיט יארו, סבור שכשאתה קונה לתוכן ליבך, אז תיכנס ביתר קלות לשלב חדש בחיים שלך. היא גם מצטטת כי קניות הן מקור עשיר להכנה נפשית, כך שזה עוזר למעבר קל לשלב אחר בחיים.

 

לדברי ירו, בזמן הקניות אנשים ידמיינו את העתיד טוב יותר ובהתאם, ירכשו את המוצרים. כשאתה קונה לקטנה שלך, תדמיין איתו / אתה כמה רגעים מגניבים, למרות העובדה שאתה סובל מאובדן אישי, למשל. זהו רק מקרה אחד שממחיש כיצד קניות עוזרות להסיט את תשומת ליבם של האנשים ולגרום להם להרגיש טוב.

 

משפר את רמת הדופמין

מחקר אחר מדגים שכשאתה יוצא לקניות אתה מתרגש. בזמן שאתה מתרגש ונרגש, המוח שלך מתמלא בהורמון שנקרא דופמין. ד"ר טרוויס סטורק, אחד החוקרים, ציין כי חלק המוח המלא בדופמין זהה כאשר האדם מקיים יחסי מין, למשל.

 

משפר את ההתפתחות הכללית של הילד

על פי המחקר של ד"ר לורנס רופ ופרופסור פול אנאנד ב"דיילי מייל ", קניות הן פעילות הדורשת תנועה רבה יותר וצריכה לקיים אינטראקציה עם אנשים מסוגים שונים. אז יש לזה פוטנציאל לשפר את הכישורים החברתיים של ילדים.

 

לפעמים זה אולי נראה כאילו קניות עם הקטנה שלך זה סיוט. עם זאת, העובדה היא שכשאתה יוצא לטיפול קמעוני עם ילדך, הם עשויים להועיל בטווח הרחוק.