טריק לחופשה הבאה שלכם שיחסוך הרבה כסף

אילון מאסק דורש מעובדיו לחזור למשרד ולעבוד בו לפחות 40 שעות שבועיות, אחרת הם יכולים לעזוב את עבודתם. בינתיים, בתחילת מאי, מנכ"ל Airbnb בריאן צ'סקי חשף מדיניות המאפשרת לעובדים לגור ולעבוד מכל מקום במדינה שלהם ללא שינוי בשכר.

 

הניגוד הזה מראה את שני החלקים הקריטיים של האופן שבו העולם מחולק לאחר המגיפה. מספר העובדים שעבדו מרחוק לפני המגיפה היה 30%, לעומת 48% כעת. אותו אחוז ימשיך לעבוד מרחוק לפחות חלק מהזמן לאחר COVID-19. עובדים מודרניים היו מבלים 40% מזמנם בעבודה מהבית.

 

הסטטיסטיקה מראה בבירור שעבודה מרחוק מספיקה יותר ורוב האנשים מצאו את סגנון העבודה החדש, שאנו מכנים עבודה. הגדרת העבודה היא פשוט שילוב של עבודה וחופשה. זה יוצא לטיול תוך כדי עבודה מקוונת. עם זאת, למרות שחברות רבות מאפשרות לאנשים לעבוד מכל מקום בעולם, הן אינן מפצות על הנסיעות הללו. ובשנים האחרונות, פריצת נסיעות הפכה לנורמה חדשה.

 

טריקים לבוקינג היא סדרה של שיטות לחסוך בעיקר כסף, ולעיתים תקופה שבה מחפשים עסקאות טיסה או לינה מכיוון שכל רעיון הנסיעה משתנה לאט לאט מאמונה שהטיול מיועד לעשירים להבנה שכעת היא יכולה להתאים לכל התקציבים.

 

עבור רוב האנשים מלון הוא החלק החשוב ביותר בזמן הנסיעה כי זה המקום שבו אנשים מבלים את רוב זמן החופשה הכולל שלהם. עם זאת, ל-COVID-19 הייתה השפעה גדולה משמעותית על מחירי המלונות ברחבי העולם, בהחלט יש עליית מחירים. לכן, מציאת העסקה הטובה ביותר עבור המלון הופכת להיות מאתגרת למדי. עם זאת, כאן משתלטת על הבמה טכנולוגיית הנסיעות החדשה שהושקה.

מה זה התוסף?

תוסף דפדפן חינמי לפריצה להוצאות נסיעות. הוא משווה אוטומטית תעריפי מלונות ומוצא את המחיר הטוב ביותר באינטרנט בזמן גלישה באתר ההזמנות המועדף עליך.

בואו נעבור על זה

ואתה מסודר. כעת תוכל להיכנס לאתר ההזמנות המועדף עליך, בין אם זה Agoda, booking.com, Expedia וכו', ולבחור את המלון הרצוי לחופשה הקרובה. ברגע שתלחץ על המלון, התוסף יופיע אוטומטית, ויראה לך את התעריפים שסוכנויות נסיעות מקוונות אחרות מציעות.

 

נניח שאתה נוסע למיורקה ביולי. מיקום מעולה, מלון מדורג היטב ו-733€ ל-3 לילות ב-booking.com נראה בסדר אם לא ידעתם ש-Agoda מציעה את אותו הדבר רק ב-251€ זול יותר.

 

עד כדי כך קל, מבלי לשנות את הרגלי ההזמנה שלך, התוסף עובד, וכאשר אתה לוחץ על ההצעה של Agoda, אתה מופנה לאתר שלה ומוכן להזמין את השהות שלך. התמונה למטה מראה כיצד העסקה נראית כאשר אתה נוחת על Agoda.

סיכום

טריקים לנסיעות היא הנורמה החדשה מכיוון שכולם מחפשים כעת כסף כדי להגיע רחוק, ומוסיפים אפילו יותר חופשות או עבודות לחייהם מדי שנה. עם זאת, זה לא משנה מה היעד הבא שלך, תמיד קל לחסוך אגורה או שתיים באמצעות התוסף.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://hoteldeal.co.il/.