6 דרכים קלות לחסוך כסף על בגדים

אלה לא רק אסטרטגיות קניות הכוללות קופונים, מכירות וכדומה. הרשימה רחבה מזה, מכיוון שההוצאה המצטברת שלך על בגדים אינה תלויה רק ​​באיך שאתה קונה. גורמים אחרים, כמו האופן שבו אתה דואג לבגדים שלך ומה אתה עושה כשאתה משועמם, הם גם משפיעים.

 

מוכנים לצלול פנימה? להלן 6 דרכים קלות לחסוך כסף על בגדים.

1. קנו בגדים יד 2

חלק מכם יגיבו: אוף, איכס. אני יודע שקניות משומשות הן טעם נרכש – או שאתה אוהב את זה או שונא את זה. אם אתה שונא את זה, אל תדאג. אחרי שתראה את המבחר שיש והאיכות, תבינו שזה טוב.

2. קניות לא בעונה

קניות מחוץ לעונה היא פריצת אופנה תקציבית ותיקה. זה תקף היום יותר מתמיד, הודות לחנויות אופנה מהירה שמסתובבות בפריטים אופנתיים. שמור את הנחיות התזמון האלה על הרדאר שלך:

  • קנו מעילים ומגפיים באביב ובקיץ.
  • קנו ג'ינס בקיץ.
  • קנו בגדי ים באמצע עד סוף הקיץ.
  • קנו שמלות, חצאיות ומכנסיים קצרים החל מהסתיו.
  • חפשו לבוש מעבר לסתיו, כמו צעיפים, כשהחורף מתקרב.

3. למכור בגדים שאתה לא לובש

המשקל המת בארון שלך מקשה על מציאת החלקים שאתה רוצה ללבוש. תמכור את המשקל המת. אתה תרוויח כמה שקלים אבל גם תייעל את המלתחה שלך. כפי שצוין להלן, ארון נקי תורם להורדת ההוצאות.

 

מעניין: איך לקנות באתר טרמינל איקס ולהשתמש בקוד קופון? >>>

4. שמור על סדר

האם אי פעם רכשת טופ שחור מקסים רק כדי להבין שכבר יש לך טופ שחור מקסים? לכן אתה צריך מלאי של הבגדים שלך. ויצירת מלאי כאמור היא הרבה יותר קלה כאשר הארון שלך מאורגן ונקי.

 

ישנן אפליקציות שונות שעוזרות לך לנהל את הבגדים שלך.

יתרון אחד בשימוש באפליקציה הוא שאתה יכול לעקוב אחר התדירות שאתה לובש כל פריט. הנתונים האלה יגידו לך במהירות אילו חלקים אפשר לזרוק.

 

אתה יכול למכור את הבגדים שלך באתרים כמו Facebook Marketplace אם אתה מעדיף את הגישה המעשית.

 

אתה יכול גם לסמוך על הנייר או על הזיכרון שלך למלאי במלתחה שלך. אני משתמש בזיכרון שלי. הפעם היחידה שזה לא מצליח לי היא כשהעונות מתחלפות ואני שוכח להוריד את קופסת הסוודרים מהמדף העליון בארון שלי.

5. קרא את התג לפני שאתה קונה

שלוש המילים הללו על תג בגד צריכות להיות מבצעות: ניקוי יבש בלבד. ישנן שתי בעיות עם בגדים שיש לנקות יבשים. האחד, ניקוי יבש הוא יקר. ושניים, אתה עלול לדחות את ביצוע הניקוי היבש ללא הגבלת זמן – לפחות זה מה שאני עושה. ברגע שהבגד הנחמד הזה מתלכלך, הוא יושב בארון שלי ואוסף אבק. זה מעלה את העלות ללבישה של הבגד, וזה בזבזני.

6. דלג על הבדים המקומטים

אלא אם כן אתם אוהבים לגהץ, תגידו לא לבדים שמתקמטים בקלות. אם היית יכולה ללבוש טופ חמוד שאין בו קמטים או טופ חמוד שצריך מגהץ, מה הבחירה שלך? זה שכבר נטול קמטים, כמובן. תקבל פחות שימוש מהבגד המקומט, מה שאומר שיש לו פחות ערך.