3 טיפים מרכזיים לבחירת בגד ים שמחמיא לך

אם אתם כמו נשים רבות, כאשר אתם מתכוננים לחופשה באזורים הטרופיים וצריכים להתחיל לחשוב על בחירת בגדי ים לטיול שלכם, אתם עלולים להיבהל ולתהות אם אי פעם תוכלו למצוא בגד ים שמתאים לכם.

 

עם זאת, חשוב לזכור כי ישנן בגדי ים יפים הזמינים לנשים בכל הגדלים, הצורות והגילאים, במחירים נוחים ובכל סוג צבע שניתן להעלות על הדעת. המומחים של אתר https://shaked-online.com/ ריכזו עבורך שלוש עצות מרכזיות שתוכל לעקוב אחריהן היום כדי לעזור לך למצוא את בגד הים המושלם בחתיכה אחת, ביקיני או טנקיני שיחמיא לדמותך ולהבטיח שאתה מרגיש קריר ונוח בזמן שאתה חי אותו בחופשה.

1. מצאי בגדי ים שמכסים או ממזערים את אזורי הבעיה שלך

רוב הנשים מרגישות שיש להן "אזורים בעייתיים" איפשהו על הגוף שלהן או שיש להן חלקים הכי פחות אהובים שהן מעדיפות לכסות אם אפשר. אם אתה כזה, דרך טובה להרגיש יותר בנוח בבגד ים היא למצוא אחד שממזער או מסתיר את הנקודות שאתה מודע לעצמן.

 

כדוגמה, נשים רבות דואגות לבטן שלהן, ואינן רוצות לבלות יום שלם על החוף כשהיא מוצצת את החלק האמצעי שלהן או נשארת מכוסה בבגדים. כדי להילחם בכך, חפשו בגד ים חד פעמי שמשתרע באמצע. אלמנט עיצובי זה יעזור להסתיר כל ריפוד נוסף שיש לך. לחלופין, שקלו לבחור בגד ים מלא עם מחשוף צולל, כי זה יביא את המיקוד לחזה ולא לבטן; או בחרו בגדי ים של טנקיני כך שהחלק העליון פשוט יחליק על החלק האמצעי שלכם, במקום לחבק אותו.

 

אם, לעומת זאת, זה מאחוריך שאתה באמת מודע לעצמו, יש גם בגדי ים מחמיאים יותר לבחירה. לדוגמה, חפש בגד ים בעל חצי תחתון פשוט מאוד בצבע אחיד אחד, ולאחר מכן הוסף עליון להרכב בצבעים בהירים יותר ועם פירוט רב יותר. על ידי בחירה בשילוב מסוג זה, תביא יותר מיקוד לחצי העליון שלך ולא לחצי התחתון. עדיף להתרחק גם מביקיני מחרוזות דקיקות, כי אלה כנראה לא יספקו מספיק כיסוי.

2. חפשי בגד ים שמתאים היטב לחזה

בבחירת בגד ים חדש, אחד המרכיבים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא ההתאמה, במיוחד כשזה מגיע לחזה שלך. ברור שצריך למצוא משהו שיכסה את ה"נכסים "שלך באופן מקיף ושהוא ירגיש בנוח בו זמנית. אינך רוצה להמשיך למשוך את החלק העליון שלך כדי לוודא שאין לך תקלה במלתחה, או לדאוג להיות פעיל בחוף הים או בבריכה מכיוון שבגד הים שלך אינו מספק מספיק תמיכה.

 

כשזה מגיע למראה טוב, גם ההתאמה הנכונה היא המפתח. אם יש לך חזה די גדול, וודא שאתה מוצא צמרות בעלות רצועות עבות ומתכווננות יותר עם רצועות תפורות כפולות לתמיכה נוספת (בגדי ים טנקינים או חלקים הם בדרך כלל הטובים ביותר לשם כך), ו/או חוט להרים טוב ו לְהַחזִיק. בחירת מוצר המגיע במידות כוסות ספציפיות, במקום גודל פשוט, בינוני או גדול, תעזור לך גם להתאים את עצמך בצורה מושלמת.

 

אם השדיים שלך קטנים יותר, לא תצטרך למצוא בגד ים עם כיסוי או תמיכה רבים, אך ייתכן שתעדיף בגדי ים שנותנים לך מראה של חזה גדול יותר. לשם כך, חפש מוצרים עם עיטורים בחלק העליון (למשל, סלסולים, קשתות, קמטים), ושהם כוללים ריפוד. בחירת עליוניות בצבעים עזים ועם דפוסים בולטים תעזור גם לתת אשליה של חזה נרחב יותר.

3. בחרי בגד ים ששומר על דמותך בפרופורציה

לבסוף, מציאת בגד הים המושלם היא גם בחירה במשהו ששומר על דמותך בפרופורציות. אלא אם כן אתה נמצא ברוב הזעיר של אוכלוסיית הנשים, יש לך אזור אחד או יותר בגופך שאינם בפרופורציה עם השאר ואשר יכולים להיראות בולטים יותר בבגד הים הלא נכון. ככזה, כדאי לחשוב על זה כשאתה קונה.

 

לדוגמה, אם יש לך כתפיים רחבות אתה יכול לתת לעצמך מראה יותר של שעון חול אם תבחר בבגדי ים עם מחשוף לא סימטרי, או כאלו עם לוחות מודפסים לאורך הצדדים. אם יש לך גוף בצורת אגס, עם חצי תחתון גדול יותר, חפש סגנונות חתוכים שידגישו את המותניים הקטנים יותר שלך, ושקול לקנות פרידות כדי שתוכל להתאים את ההתאמה המושלמת לחלק העליון והתחתון שלך, שכנראה שניים שונים גדלים.

 

אם יש לך מבנה גוף מרובע או אתלטי ישר למעלה ולמטה, מצא בגד ים שייתן לך מראה של יותר עקומות. הימנע מתחתונים בגזרת ילד, חולצות תחבושת וחליפת בגד ים חסרת צורה, ובחר במקום הדפסים נשיים, צבעים עזים ומוצרים עם ריפוד והתכנסות להדגשת הקימורים שיש לך.